התנגדות לביצוע שטר

מה היא הדרך הטובה ביותר על מנת למנוע ביצוע הליך הוצאה לפועל? מה המשמעות של התנגדות לביצוע שטר? מה הם תחומי הפעילות של עורך הדין אלעד מאור?

כל אחד שמשתמש בפנקסי צ'קים עשוי למצוא את עצמו ביום מן הימים נדרש לעמוד אל מול משרדי ההוצאה לפועל למניעת ביצוע של הליכים בגין אותה ההמחאה. מדוע? מפני שרבים המקרים בהם אנו נתקלים בסחורה שלא סופקה או במקרים בהם צ'ק כזה או אחר זויף. ביטול ההמחאה עקב אי קבלת השירות עשוי להוביל לפתיחת תיק כנגד בעל הצ'ק במשרדי ההוצאה לפועל.

התנגדות לביצוע שטר הווה אומר כי נפתח הליך בהוצאה לפועל בשל אותו צ'ק. ההתנגדות היא במקרים בהם בעל צ'ק סמוך ובטוח כי יש לו סיבה מוצדקת דיו על מנת להגיש ערעור על פתיחת ההליך בהוצאה לפועל.

כאמור הסיבות להגשת התנגדות לביצוע שטר יכולות להיות בשל אי קבלת תמורה בגין אותו השטר או הצ'ק. סיבה נוספת יכולה להיות בשל העובדה כי בעל הצ'ק סבור כי חתימתו זויפה על גבי הצ'ק ונעשה בו שימוש שלא כדין. סיבה שכיחה נוספת במקרים אלו היא שימוש בצ'ק ביטחון שנעשה שלא על דעתו של בעל הצ'ק ועוד מקרים רבים אחרים. לפיכך ההמלצה היא חד משמעית, חשוב לטפל בנושא זה בעזרתו של עורך דין מומחה לתחום.

התנגדות לביצוע שטר? פנו אל עורך הדין אלעד מאור!

עורך הדין אלעד מאור הינו מומחה בעל מוניטין רב בטיפול בתיקי ההוצאה לפועל וכמו כן בכל הקשור לתהליכי פשיטות רגל. הטיפול המשפטי אל מול ההוצאה לפועל דורש מיומנות וכמו כן ידע רב. הבירוקרטיה המסובכת עשויה להוביל לניפוח משמעותי של החוב וכמו כן סנקציות קשות ביותר כמו עיכוב יציאה מהארץ, עיקולים וכולי.

משרד עורכי הדין של אלעד מאור לשירותכם!

משרד עורכי דין משפחתי זה כולל את עורכת הדין אסתר מאור וכמו כן את עו"ד שמרית מאור- ששון העוסקות בתחום המשפחה. שילוב של הכוחות יחדיו עוזר ללקוחות רבים להצליח בתיקים המטופלים במשרד זה. שירות, אמינות ואחריות.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!