עיכוב יציאה מהארץ

מה המשמעות של עיכוב יציאה מהארץ? איך מטפלים בכל נושא עיכוב יציאה מהארץ? מי רשאי להטיל צו על עיכוב יציאה? מה הם תחומי העיסוק של עורך הדין אלעד מאור?

אחד הכלים המשמעותיים ביותר והחשובים ביותר להגביל אדם כזה או אחר הוא כל נושא המניעה מהיציאה מהארץ. בגבלה זו מצריכה את אישורו של בית המשפט ועל כן חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המשפטי המקצועי ביותר לטובת ביטול איסור יציאה מהארץ.

israel_passportהשימוש באותו עיכוב יציאה מהארץ נעשה במקרים בהם קיים חשד או חשש שפלוני או אלמוני יצאו מהארץ ולא ישובו. עיכוב זה נכון לחייבים כאלה ואחרים אשר ידוע לגורמים השונים על חוב כלפי אדם או כלפי גוף כזה או אחר. איסור על יציאה מהארץ זה הוא כאמור אחד האיסורים המשמעותיים ביותר אשר עשויים לגרום לרבים נזקים כבדים ביותר.

למשל במקרים בהם אדם כזה או אחר הינו בעל עסק או חברה אשר פועל אל מול גורמים שונים על פני הגלובוס. איסור של יציאה מהארץ במקרה כזה הווה אומר כי יש סיכוי רב להפסדים רבים. על כן כל מקרה של עיכוב יציאה נבדק לגופו וכאמור ניתן לבטל איסור זה על ידי מספר פעולות שעורך הדין מטעמו של החייב יכול לנקוט אל מול בית המשפט. אחת האפשרויות היא הפקדה של ערבויות לבית המשפט.

ביטול הגבלה על רישיון נהיגה? מי יעזור בכך?

כאמור ישנן אפשרויות שונות ומגוונות על מנת להגביל חייב כזה או אחר או להפעיל עליו לחצים להחזר החוב לגופים השונים. ביטול הגבלה על רישיון נהיגה זה אחד מתחומי הטיפול של משרדו של עורך הדין אלעד מאור. כמו כן טיפול מהיר של משרד עורכי הדין יעזור באותו ביטול עיכוב יציאה מהארץ או במקרים בהם זקוקים לאותה הגנה מפני פינוי מדירת מגורים.

ביטול עיכוב יציאה מהארץ? עורך הדין אלעד מאור לשירותכם!

הצוות המקצועי של משרד עורכי דין זה עוסק בתחומי המשפחה וכמו כן בהוצאה לפועל. הגנה מפני פינוי מדירת מגורים ושאר הפעולות הנדרשות באחריות ובמסירות, שירות אישי ומקצועי.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!