אודות המשרד

משרד עורכי דין המתמחה בייצוג חייבים

משרדנו מתמחה במחיקת חובות במסגרת הליך פשיטת הרגל החדש וקבלת חנינה כלכלית מכל החובות והפטר.
כל לקוחותינו נהנים מהגנה מלאה ! תוך 24 שעות אנו מבטלים עיקולים והגבלות - ביטול עיקולי עו"ש, משכורת, ביטול הגבלות רישיון נהיגה וצווי הבאה - כולם מבוטלים מיידית.
 
משרדנו מייצג את לקוחותינו לאורך כל ההליך מההתחלה ועד לקבלת ההפטר המיוחל ומחיקת החובות כולם, בכל רחבי הארץ ומתנהל באופן שוטף מול כל המנהלים המיוחדים וכל בתי המשפט המחוזיים.
 
אנו מייצגים חייבים רבים מכל רחבי הארץ - ותפקידנו הוא למחוק חובות.
 
במשרדנו תמצא עורכי דין מהשורה הראשונה ומהמובילים בארץ. כלקוח חייב תזכה בשירות אישי ומקצועי לכל אורך ההליך המשפטי ועד להשגת התוצאה המירבית עבורך.
 
לקוחתינו זוכים לביטול מיידי של כל ההגבלות, פתיחת חשבון בנק עם כרטיס חיוב וכן אפשרות להוראת קבע אשר יתרמו לפעילות נוחה ותקינה.
 
לאחר מכן נגיש את הבקשה לצו הכינוס ולדיון בהכרזה כפושט רגל - לאחר כ 18 חודשים זוכה הלקוח בהפטר המיוחל ומחיקה מלאה של כל חובותיו - ההפטר יחול גם על חובות לרשויות המס,
מס ערך מוסף וביטוח לאומי - כל אלו יבוטלו וימחקו.
 
מה הייחודיות של משרד עורך דין אלעד? מה הם תחומי ההתמחות של משרד עורכי דין זה? מי הם עורכי הדין העושים במלאכה במשרד עורך דין אלעד?

המוטו של משרד עורך דין זה הוא בראש ובראשונה טובת הלקוח עומד לנגד עיני כל אנשי צוות המשרד.

בכל תיק ותיק הצוות המקצועי של משרד עורכי דין זה משקיע את כל ניסיונו וכל הידע שנרכש אחרי שנים רבות של טיפול באלפי תיקים. הניסיון והידע מאפשר לנו למצוא את דרכי הפעולה הנכונות והיעילות ביותר על מנת להשיג עבור לקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר.

מה הם תחומי הפעילות של המשרד?

תחומי הפעילות של משרד עורכי דין זה הם טיפול בכל הקשור להוצאה לפועל, הכולל בין השאר טיפול ועזרה לכאלה אשר הסתבכו עם חובות או לאלה החייבים להם. אנו נמצא את דרכי הפעולה על מנת לעזור במחיקת החובות ולאפשר לחייב להתחיל בחיים חדשים. כמו כן אנו מתמחים בטיפול וייצוג בתהליכי פשיטות רגל. אנו נלווה את התהליך עד לקבלת צו הפטר.

טיפול ייעוץ ועזרה במקרים של חייבים שהוטלו עליהם עיקולים וכמו כן במצבים של פינוי מדירה וסנקציות אחרות.

אנו בדעה כי שני תחומי ההתמחות כרוכים וקשורים זה בזה ועל כן חשיבות רבה היא עבור הלקוח כי ניתן יהיה לטפל בכל העניינים תחת קורת גג אחת. שיתוף פעולה בין כל הגורמים יביאו לתוצאה האיכותית ביותר.

מוזמנים לפנות אלינו ללא התחייבות!