פשיטת רגל

bankruptcy

מה החשיבות של פשיטת רגל? מה היא הדרך הטובה ביותר להגיע להליך פשיטת רגל? מי מומלץ שייצג חייבים אל מול ההוצאה לפועל?

נהוג לעיתים לחשוב באופן שלילי על פושטי הרגל. אולם מסתבר כי פושטי רגל עשויים להיות כל אחד ואחת שנקלעו למצב כלכלי בלתי אפשרי ולחובות כבדים כתוצאה מהרבה מאוד סיבות. אלו יכולות להיות סיבות ביטחוניות שמדינת ישראל חווה מפעם לפעם אשר גורמות להפסדים כבדים מאוד לעסקים רבים או שזו יכולה להיות השקעה של הצליחה.

בדיוק מהסיבות הללו מדינת ישראל החליטה כי יתאפשר לכל אחד אשר נקלע לסיטואציה כלכלית קשה ביום מן הימים לצאת לדרך חדשה ולהתחיל את חייו מנקודה בה לא יפחד מנושים כאלה או אחרים שירדפו אחריו. פשיטת רגל עשויה לעזור להרבה מאוד אנשים ולשם כך יש צורך להפעיל נכון את כל המערכות ולבצע את כל הפעולות הנדרשות בחוכמה ובמקצועיות באמצעות עורך דין לפשיטת רגל.
אדם כזה או אחר אשר נקלע לחובות ואינו יכול להחזירן חלה עליו החובה לעשות את כל המאמצים על מנת להחזיר את הכסף לנושים השונים. לאחר שנוסו כל האפשרויות ובית המשפט מקבל את כל הראיות שאכן לאותו חייב אין את היכולת להשלים את מלאכת החזרת הכספים, יכריז עליו בית המשפט כפושט רגל ולמעשה משלב זה יהיה אותו מחייב מוגן לכל אותם נושים.

ייצוג חייב בפשיטת רגל? על מי כדאי לסמוך?

כאמור ייצוג חייב בפשיטת רגל צריך להיות בידיים של מי שרכש את הניסיון והידע הרב ביותר בתחום זה. משרדו של עורך הדין אלעד מאור רכש מוניטין רב בטיפול וייצוג של חייבים רבים בהצלחה מרובה. עו"ד מאור וצוות משרדו יפעלו למענכם עד קבלת הפטר בהליך פשיטת רגל שזהו למעשה השלב הסופי בו יכריז בית המשפט כי לא חל שום חוב על החייב.

מחפשים עורך דין לפשיטת רגל?

משרדנו כולל שלושה עורכי דין המומחים בתחום זה. שירות אישי ומקצועי לטובת קבלת הפטר בהליך פשיטת רגל. משרד עורכי דין משפחתי ילווה אתכם לאורך כל הדרך.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!