ביטול הגבלת רישיון נהיגה

driver-license

באילו מקרים ניתן להגביל רישיון נהיגה? מי רשאי לבצע פעולת ביטול הגבלת רישיון נהיגה?
רבים טוענים כי הרכב זה הרגליים שלהם, מכאן ניתן להסיק כי על מנת להפעיל על אדם כזה או אחר לחץ בכדי שיחזיר את חובותיו מומלץ לעשות זאת על ידי הגבלה על יכולת השימוש שלו ברישיון הנהיגה. פגיעה ביכולת של אדם כזה או אחר לנוע בכלי הרכב שלו לוודאי עשויה לפגוע ביכולת שלו להתפרנס, בין אם הנהיגה היא עיסוקו העיקרי או שהוא משתמש בנהיגה על מנת להגיע אל מקום עבודתו.

ניתן להגביל את השימוש ברישיון הנהיגה במקרים מסוימים בהם יש יסוד סביר להניח כי החייב אינו משלם את חובותיו והוא מוגדר כמשתמט מתשלום החובות. אפשרות נוספת היא הגבלת רישיון נהיגה על אי תשלום חובות שנבעו מאיחור או אי תשלום דמי מזונות לאישה, לילד או להורה. כמו כן ניתן להגביל רישיון נהיגה במקרים בהם חלפו יותר משישה חודשים מקבלת האזהרה לחייב והחוב עולה על 2500 ₪ או שעברו יותר מ-12 חודשים והחוב עולה על 500 ₪.

ביטול הגבלת רישיון נהיגה זו היא המומחיות של עורך הדין אלעד מאור. על מנת לבטל את אותה הגבלה מעיקה על הרישיון חשוב מאוד לבצע את המהלכים הנכונים אל מול רשם ההוצאה לפועל. על כן מומלץ ביותר לפנות לטיפול בעניין מוקדם ככל הניתן.

ביטול הגבלת רישיון נהיגה? רק אצל עורך הדין אלעד מאור!

טיפול בהגבלת רישיון הנהיגה וכמו כן טיפול יעיל ומקצועי בכל הקשור להוצאה לפועל. עזרה, ייעוץ והכוונה מקצועיים לחייבים וכמו כן לזכאים. לעורך הדין אלעד מאור ניסיון וידע רב בתחום זה וכמו כן הצלחות מוכחות והרבה מאוד לקוחות מרוצים. לעורך הדין אלעד מאור מוניטין רב בטיפול בהוצאה לפועל ובהליכי פשיטות רגל.

משרדו של עורך הדין אלעד מאור לשירותכם!

במשרדו של עורך הדין אלעד מאור עושים במלאכה עורכת הדין אסתר מאור וכמו כן עורכת הדין שמרית מאור-ששון. המשרד מטפל בתחומי דיני משפחה וכמו כן בהוצאה לפועל באחריות רבה לאורך כל הדרך.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!