איחוד תיקים

האם איחוד של תיקי החובות להוצאה לפועל זה טוב או רע? מי הם המרוויחים הגדולים של תהליך האיחוד? מה הם תחומי פעילותו של עורך הדין אלעד מאור?

רבים חולמים על הצלחה כלכלית כזו שתסדר את החיים בצורה כזו שייתן ביטחון כלכלי לכל המשפחה. אולם לעיתים המציאות טופחת על פניהם אנשים רבים. לרבים מאלה שלא חשבו שיוכלו אי פעם להגיע למצב בו הם חייבים כספים לאחרים או לגופים כמו בנקים, חברות להלוואות כספים, ספקים ועוד כל מני נושים שמתדפקים מידי יום על הדלת ומבקשים חזרה את כספם.

איחוד תיקים נועד על מנת לאפשר תהליך מסודר של החזר כספים על פי היכולת של החייב. איחוד זה מאפשר למדינה לנהל את כל נושא החובות של חייב כזה או אחר בצורה מסודרת הרבה יותר. כמו כן חייב שנקלע לסיטואציה בה הוא אינו יכול להחזיר את חובותיו ובמקביל חובותיו צוברים ריביות וגדלים מיום ליום יכול להיות סמוך ובטוח כי ישנה דרך למנוע את התעצמות כדור החובות הזה.

על מנת לעזור הן לחייב ולעזור לנושיו יש לפעול בצורה מסודרת באמצעותו של עורך דין מטעם מי מהצדדים. טיפול על ידי עורך דין מקצועי ובקיא בתחום איחוד תיקים יאפשר לחייב להחזיר שליטה על החובות שלו. על כן מומלץ מאוד להתקשר עם עורך דין שיש לו את הניסיון העשיר ביותר.

איך בוחרים את העורך דין שלכם?

כאמור ניסיון חשוב מאוד על מנת לטפל בנושא זה, אולם מעבר לכך חשוב מאוד לוודא כי יש לעורך הדין שלכם הצלחות ומוניטין בתחום ספציפי זה. עורך הדין אלעד מאור טיפל בהרבה מאוד מקרי איחוד תיקים מורכבים ביותר לצד תיקים פשוטים יותר בהצלחה יתרה. הרבה מאוד לקוחות מרוצים שקיבלו בחזרה את השליטה על חייהם.

למה דווקא עורך הדין אלעד מאור?

משרד עורכי הדין של עורך אלעד מאור יעניק לכם יחס חם, אישי ומקצועי כאחד. שיתוף הפעולה של כל הצוות המקצועי במשרד זה יגביר באופן משמעותי ביותר את הסיכויים להצלחה. משרד בוטיק משפחתי שיפעל למענכם באחריות רבה ובמסירות.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!