עורך דין למחיקת חובות

מה החשיבות של עורך דין לטובת מחיקת חובות? מה החשיבות של עורך דין למחיקת חובות לעתיד החייבים? מה הם התחומים בהם מתמחים במשרדו של עורך הדין אלעד מאור?

כל אדם באשר הוא יכול ביום מן הימים להיקלע לחובות אשר מעיקים ומכבידים על המשך חייו. כל חייו צריך לדעת כי כל עוד הוא עשה את מירב המאמצים על מנת לכסות את החובות שלו כלפי נושים כאלה ואחרים ישנם מנגנונים שיעזרו לו למחוק את חובותיו. על מנת שימחקו כל חובותיו של החייב מוטב לו לקבל את שירותיו של עורך דין למחיקת חובות.

ישנם כיום מספר מסלולים על מנת לגבות חובות מאדם כזה או אחר. חוב יכול להיגרם כתוצאה מעסקה כושלת, מעסק שנפל מסיבות כאלה או אחרות, כתוצאה מפיטורים וכולי. הגוף המוסמך מטעם מדינת ישראל לגבות ולהפעיל לחצים על חייבים הוא ההוצאה לפועל. לגוף זה יש כאמור את כל הסמכויות לעקל נכסים ומטלטלים, לעקל חשבונות בנק ומשכורות, לעכב יציאה מהארץ וכולי.

עורך דין למחיקת חובות יוכל לפעול ולעזור לחייב כבר מתחילת הדרך. על כן ההמלצה היא לפנות אל עורך דין למחיקת חובות כבר מהמכתב הראשון על מנת לעצור את כדור השלג שעשוי להתגלגל, לצבור ריביות ולהגיע לחובות במימדים עצומים. עורך הדין אלעד מאור מומחה להתנהלות אל מול גורמי ההוצאה לפועל יפעל למענכם.

מחיקת חובות? איך עושים זאת נכון?

אחת השיטות והאפשרויות היותר פופולאריות היא בבחירת המסלול לפשיטת רגל. מחיקת חובות בהליך של פשיטת רגל יאפשר בסופו של דבר לחייב לקבל צו הפטר על חובותיו ולצאת משם לדרך חדשה. הליך זה הינו הליך לא פשוט ומצריך ידע ויכולות מקצועיות. כמו כן כל נושא צ'קים חוזרים וכאמור כל אותו טיפול בצ'קים חוזרים הוא בתחום התמחותו של עו"ד אלעד מאור, עורך דין למחיקת חובות.

יש לכם צ'קים חוזרים? פנו אל עו"ד אלעד מאור!

טיפול בצ'קים חוזרים, הוצאה לפועל, תיקי דיני משפחה אלו הם תחומי הפעילות של משרד עורכי דין זה. צוות של עורכי דין מן השורה הראשונה יפעלו למענכם במקצועיות ובאחריות.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!