מוגבל באמצעים

מה היא הדרך הטובה ביותר לטפל בחייבים? מה המשמעות של הכרזה על אדם כזה או אחר כאחד שהוא מוגבל באמצעים? מה הם היתרונות של הגדרה זו?

כל אדם באשר limitהוא יכול ביום מן הימים למצוא את עצמו חייב לפלוני או אלמוני. אדם באשר הוא אדם אינו יודע מה יוליד יום ויתכן כי עסקה כזו או אחרת שביצע עשויה להיכשל, או חלילה מצב בריאותי מידרדר עשוי לדרדר גם את המצב הכלכלי. לפיכך, ישנם מספר דרכים על מנת לאפשר לאדם שהוא חייב ואין ביכולתו לשלם את חובותיו לצאת ביום מן הימים ממצב מביך זה.
" מוגבל באמצעים " זו היא אחת האפשרויות על מנת להפעיל לחץ על חייב להחזיר את חובותיו. רשם ההוצאה לפועל, החייב עצמו או הזוכה יכולים להכריז על חייב שהוא מוגבל ביכולתו להחזר חובותיו.


מרגע שהוכרז ככזה יוכל רשם ההוצאה לפועל להטיל עליו מגבלות כמו: עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה על חשבון הבנק שלו או הגבלה על כרטיסי האשראי. כמו כן חשוב לציין כי חייב לא יוכל להיות מוגדר מוגבל באמצעים כאשר החובות הן בשל אי תשלום דמי מזונות.
מרגע שהוכרז כך תיערך לאותו חייב חקירת יכולת ושם יקבע מה הוא הסכום אותו יוכל להחזיר בכל חודש בחודשו. מומלץ מאוד לקבל את הסיוע המשפטי על מנת להתנהל נכון אל מול כל הגורמים.

מי יעזור בטיפול התיק זה?

כאמור חשוב מאוד לקבל את הסיוע והייעוץ המשפטי האיכותי ביותר. טיפול נכון ויעיל במקרים של חייבים להוצאה לפועל או לכל גוף אחר יכול בהחלט לסייע רבות על מנת לעצור את כדור השלג והחובות הטופחים. כמו כן קבלת טיפים מקצועיים וליווי התהליך ע"י עורך דין יעלו את החייב חזרה על מסלול של שליטה בחובותיו.

עורך הדין אלעד לשירותכם

עורך הדין אלעד מאור רשם הצלחות רבות בניהול וטיפול בתיקים של חייבים מורכבים ביותר. לרשות עורך הדין אלעד מאור משרד עורכי דין וצוות מקצועי איכותי ביותר שפועל יחדיו בשיתוף פעולה פורה. שירות אישי ומקצועי, ליווי לאורך כל הדרך לשביעות רצון הלקוחות.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!