ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

מה החשיבות של ייצוג חייבים בהוצאה לפועל? מתי מומלץ לקבל את שירותיו של העורך דין בתיקי הוצאה לפועל?

אחת הדרכים של מדינת ישראל להגיע אל החייבים ולדרוש את הכסף אשר הם חייבים זה באמצעות הגוף שמרתיע כה רבים, ההוצאה לפועל.
ההוצאה לפועל זה למעשה גוף גבייה שפועל מטעם המדינה ויש לו את היכולת לאלץ חייב כזה או אחר לשלם את חובו על ידי הטלת סנקציות כאלה ואחרות כמו עיקולים על רכוש או עיקולי משכורות.
representation
אדם בודד אינו יכול להתמודד משפטית עם גוף כזה על כן החשיבות להשכרתו של עורך דין על מנת שיטפל בכל אותם תיקי ההוצאה לפועל היא הכרחית. ייצוג חייבים בהוצאה לפועל תעזור להרבה מאוד חייבים להגיע אל ההסדר הנוח ביותר עבורם. ייצוג חייבים בהוצאה לפועל עשוי למנוע הרבה מאוד אי נעימויות.
כאמור ייצוג חייבים בהוצאה לפועל מחייב את העורך דין מטעם החייב להיכנס לעובי הקורה כבר מהשלב הראשוני ביותר. ברגע שיש לחייב מידע או מכתב כזה או אחר שקיבל על חובות הוצאה לפועל או תיק שנפתח כנגדו מוטב יהיה אם יפנה באופן מיידי אל משרד עורכי הדין אשר מתמחה בתחום זה.
משרד עורכי הדין של אלעד מאור הינו אחד המשרדים המובילים בתחום זה. שיתוף הפעולה של צוות עורכי הדין במשרד ישפר את סיכויי החייב אל מול ההוצאה לפועל וימנע המשך טפיחת חובות הוצאה לפועל.

חוב בהוצאה לפועל? מי יטפל בזה?

כאמור חוב בהוצאה לפועל שלא מטופל כראוי עשוי לצבור ריביות ולהגיע למימדים אסטרונומיים. טיפול יעיל ומקצועי כבר מהשלב הראשוני יעצור את כדור השלג. חובות בהוצאה לפועל עשויים למנוע מחייב כזה או אחר לצאת מן הארץ וכמו כן עוד כהנה וכהנה סנקציות שישבשו לגמרי את מהלך חייו.

יש לכם חובות בהוצאה לפועל? עורך הדין אלעד מאור יפעל למענכם!

עיקר התמחותו של עורך הדין אלעד מאור הוא בנושאים פליליים וכמו כן בתיקי ייצוג חייבים בהוצאה לפועל ופשיטות רגל. כמו כן הצוות המקצועי של המשרד כולל את עורכת הדין אסתר מאור ועורכת הדין שמרית מאור ששון.

אני מזמין אותך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא התחייבות!